Alloid Pro. Газовий пальник FG-7009, керамічне сопло 22 мм, 360 град (FG-7009)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр сопла | 22 мм |
| Довжина пальника | 200 мм |
| Довжина сопла | 65 мм |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



