Alloid. Газовий пальник FG-7005, керамічний сопло 22 мм (FG-7005)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр сопла | 22 мм |
| Довжина пальника | 140мм |
| Довжина сопла | 58 мм |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴



