
Електровелосипед CB-02 mini, 350 W, 48 V15 Ah, колесо 16х3", 150 кг, до 45 км, 25 км/год (CB-02 mini/350W)
45 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: CB-02 mini/350W
Електровелосипед CB-02 mini 350W 16х3' дитячий - універсальний транспортний засіб для дітей, який призначений для пересування дорогами загального призначення та не вимагає обов'язкової реєстрації, оскільки має двигун потужністю 350Вт. Працює модель від тягового свинцево-кислотного акумулятора ємністю 15А*ч. Це дозволяє долати відстань до 25км на одному заряді, при цьому максимальна швидкість скутера може становити 35км/год. Такий транспорт ідеально підійде для пересування як у міських умовах, так і для їзди по трасі, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Максимальна вантажопідйомність складає 150 кг. В електровелосипеді встановлені передні та задні амортизатори, чого більш ніж достатньо для комфортної їзди. Для їзди у темний час доби встановлено передню фару. Ця модель має прямий привід. Електровелосипед поставляється в розібраному вигляді. Основний характеристики: ** Найменування: Електровелосипед** Модель: CB-02** Двигун: 350Вт. заряді: 15-25 км**Вага нетто: 28 кг**Батарея: 48V15Ah**Час повної зарядки: 8-10 годин**Перідні гальма: Дискові гальма**Задні гальма: Дискові гальма**Вантажопідйомність : 150 кг Переднє світло: є**Задне світло: є**Габарити упаковки, мм: 130*28,5*70 см**Розмір коліс: 16*3**Сигнал: є**Спідометр: є**Дзеркала: ні** Передні та задні амортизатори: є**Сигналізація: ні**Зарядка: 2А**Вага нетто/брутто: 28/41 кг**Колір: чорний/синій/жовтий**Гарантія: 12 міс.**Рама: Безшовна рамаКомплектація: **Електровелосипед CB-02 mini 350W;**колеса;**акумулятор;**набір інструментів;**посібник з експлуатації;**картонна упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр колеса | 16 мм |
| Вага | 28 кг |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Час зарядки | 10 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 45 900 ₴
