HANS. Кардан 1/4" (40 мм, 20 г) (2200) (2200)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,02 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 40 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | кардан |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴



