Вороток Г-подібний 3/4", 300мм х 100мм, 1400г (6777-12) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,4 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 300*100 мм |
| Тип | вороток Г-подібний |
| Тип воротка | односторонній |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴




