Вороток Г-подібний 3/4", 450мм, 1850г (6777-18) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,85 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 450*100 мм |
| Тип | вороток Г-подібний |
| Тип воротка | односторонній |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴





