Особливості:
• Мотор потужністю 500 Вт, вбудований в заднє
колесо, дозволяє електросамокату розвивати
швидкість до 30 км/год. Затори цьому спритному
транспорту не страшні, тому на дорогу ви
витратите набагато менше часу.
• Акумулятор ємністю 10.4AH дає самокату
запас ходу 25-30км на одному заряді
(в залежності від швидкості пересування,
ваги райдера, температури повітря та
рельєфу місцевості). Якщо заряд батареї закінчиться
ви можете продовжити рух як на звичайному
самокаті.
• Великі 10 дюймові пневматичні колеса дають
можливість їхати рівно і плавно, завдяки своїй м'якості
допомагають уникнути тряски і вібрації.
Що особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі.
• Дискове гальмо щакритого типу швидко зупиняє
електросамокат, роблячи гальмівний шлях
максимально коротким
• Електросамокат оснащений дисковими гальмами,
LED екраном, переднiм та заднiм світлом.
Має 4 рівня швидкостi, та зєднання з Bluetooth.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Висота по керму | 1200 мм |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 1150 мм |
| Ємність акумулятора | 10,4Аг |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Дзеркала | Немає |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 30 км/г |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Напруга акумулятора | 36В |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Пакування | коробка |
| Передні амортизатори | Немає |
| Передня фара | Да |
| Період зарядки | 8-10 годин |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | 25-35км |
| Розмір переднього колеса | 10" |
| Розмір коліс | 10" |
| Сигнал | Да |
| Сигналізація | Немає |
| Струм зарядки | 2 А |
| Технічні характеристики шин | 60/70-6.5 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Вказівники поворотів | Немає |
| Ширина по керму | 460 мм |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 59 901 ₴




