Електроскутер Citycoco 1500W, 60V12Ah, Green - універсальний транспортний засіб, який призначений для пересування по дорогах загального призначення і не вимагає обов'язкової реєстрації, так як має двигун потужністю 1500Вт. Працює дана модель від тягового свинцево-кислотного акумулятора ємністю 12А*ч. Це дозволяє долати відстані до 40 км на одному заряді, при цьому максимальна швидкість скутера може становити 45км/год. Такий транспорт ідеально підійде для пересування, як в міських умовах, так і для їзди по трасі, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Максимальна вантажопідйомність становить 200кг. Для контролю швидкості і пройденого відстані є панель індикації, а для їзди в темний час доби встановлені передні і задні фари, так само є поворотники. Дана модель має прямий привід. Скутер поставляється в розібраному вигляді. Основні характеристики *Найменування: Електроскутер**Модель: r804**Двигун: 1500Вт.**Максимальний підйом: 30 градусів**Максимальна швидкість-45 км/ч**Пробіг на 1 заряді: 35-40 км**Вага нетто: 65 кг**Батарея: 60V 12Ah**Час повної зарядки: 5-6 годин**Передні гальма: Дискові гальма**Задні гальма: Дискові гальма**Вантажопідйомність : 200 кг**Передній світло: є**Задній світло: немає**Габарити упаковки, мм: 186*38*80 см*Розмір коліс: 225*55-8**Сигнал: є**Спідометр: немає**Дзеркала: є**Передні і задні амортизатори: немає**Сигналізація: є**Сидіння: одинарне**Зарядка: 2А**Вага нетто/брутто: 65/80 кг**Колір: чорний-зелений**Гарантія: 12 міс.**Рама: трубчастий каркас**Потужність, к.с/кВт: 2,01/1,5 Комплектація**Електроскутер Citycoco 1500W, 60V12Ah, Green**колеса**акумулятор**набір інструментів**керівництво по експлуатації**картонна упаковка.
| Найменування | Електроскутер Citycoco 1500W, 60V12Ah |
| Модель | r804 |
| Двигун | 1500w |
| Максимальний підйом | 30 градусов |
| Максимальна швидкість | 45km/h |
| Батарея | 60v12ah |
| Пробіг на 1 заряді | 35-40km |
| Передня фара | + |
| Сигнал | + |
| Спідометр | - |
| Дзеркала | - |
| Передні амортизатори | - |
| Задні амортизатори | - |
| Задній стоп і габарит | - |
| Сигналізація | + |
| Одинарне сидіння | + |
| Подвійне сидіння | - |
| Заряджання | 2A |
| Час зарядки | 5-6h |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Розмір коліс | 225/55-8 |
| Розмір коробки | 186*38*80cm |
| Вага нетто/брутто | 65/80 кг |
Відкрити інструкцію в PDF
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Вага | 65 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 42 300 ₴






