Кардан 1/2" (70 мм, 140 г) (4200) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,14 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 70 мм |
| Тип | кардан |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



