
Домкрат гідравл підк. 2 т Коробка. Висота підйому 135-335 мм 9 кг Iron Hand (IH-135335DP)
1 799 ₴
- В наявності
- Код: IH-135335DP
Гідравлічний підкатний домкрат IH-135335DP - це надійний домкрат з посиленою конструкцією.
Домкрат виготовлений з міцного металу, в його конструкції передбачені підсилюючі ребра, що значно подовжує термін експлуатації домкрата.
Даний домкрат ідеально підійде для автомобілів з малим дорожнім просвітом - мінімальна висота підхоплення становить 135 мм, максимальна - 355 мм.
Відмінною рисою домкратів Iron Hand від ТМ Vitol є надійну опору і збалансованість. Вантажопідйомність домкрата становить 2 тонни.
Домкрат IH-135335DP ідеально підійде для більшості легкових автомобілів і позашляховиків. Подкатниє домкрати Iron Hand відмінно зарекомендували себе на СТО, дана модель також підійде для приватного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 335 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота підйому, см | 13,5 |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Паковання | коробка |
| Тип домкрата | гідравлічний |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | IRON HAND |
| Власна вага, кг | 9 |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Висота підйому max, см | 33,5 |
- Ціна: 1 799 ₴







