Повітряний домкрат підходить для всіх легкових автомобілів, позашляховиків.
Принцип роботи — від вихлопної труби. Призначений для використання в екстремальних умовах, потрапляння авто в пісок, сніг, болото.
У комплекті:
- подушка;
- шланг;
- 2 килимки;
- сумка для зберігання.
Килимки розміщуються між подушкою й авто та подушкою і дорогою, для запобігання проколюванню виробу.
Вантажопідйомність, т: 4.2
Висота підйому, мм: 750
Тип домкрата: повітряний
Vitol Air Jack 4.2т - повітряний домкрат, принцип роботи подібний до повітряної кулі: чим більше в ньому повітря - тим вище піднімається автомобіль. Повітряний домкрат підключається до вихлопної труби автомобіля за допомогою спеціального шланга і накачується за рахунок вихлопних газів.
Повітряний домкрат можна легко і ефективно використовувати на снігу, піску, бруду, глині або розбитій колії.
УВАГА!!!
Обов'язкове розміщення другого захисного килимка між Air Jack і днищем автомобіля, щоб уникнути проколювання Air Jack.
Пошкоджений домкрат використовувати ЗАБОРОНЕНО.
Наповнення краще проводити на 80 % обсягу.
ЗАБОРОНЕНО знаходитися під автомобілем, який підтримується Air Jack.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4200 кг |
| Висота підйому | 750 мм |
| Висота підхоплення | 700 мм |
| Власна вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вантажопідйомність, т | 4,2 |
| Паковання | коробка |
| Тип домкрата | пневматичний підкатний |
| Країна походження | Китай |
| Власна вага, кг | 1,8 |
| Гарантія | 3 місяца |
| Висота підйому max, см | 70 |
- Ціна: 12 206 ₴

