Vitol ST-107B/ДМ-3852Т - Домкрат механічний телескопічний
Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо доставляє клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колесі до найближчої станція техобслуговування, може загрожувати куди більш серйозними проблемами з рульовою системою або підвіскою. У такій ситуації механічний(телескопічний) домкрат Vitol ST-107B/ДМ-3852Т є не тільки найбільш необхідним бортовим інструментом, але і незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля, або поточне технічне обслуговування. Модель ST-107B/ДМ-3852Т бутилочного типу, з максимальною вантажопідйомністю 2тонн, що цілком достатньо для легкового автомобіля, або мікроавтобуса. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 390м і висота підхоплення 175мм. Корпус домкрата, в формі бутилки, повністю виконаний з міцного металу, на корпус нанесено два слої фарби для запобігання корозії. Металева ручка для обертання штока має складну конструкцію.
Основні переваги:
• Хороший робочий хід і висота підйому
• Легкий і швидкий підйом
• Плавністю при здійсненні підйому.
• Висока надійність і стійкість роботи
• Високу ефективність;
• Компактна і зручна конструкція
• Мінімальні зусилля для підйому
• Відповідність ціна якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 385 мм |
| Власна вага | 4 кг |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴








