Повітряний домкрат підходить всім легкових автомобілів.
Принцип роботи – від вихлопної труби. Призначений для використання в екстремальних умовах, потрапляння авто в пісок, сніг, болото.
В комплекті:
подушка;
шланг;
2 килимки;
сумки для зберігання.
Килимки розміщуються між подушкою та авто та подушкою та дорогою, для запобігання проколювання виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Air Jack |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 600 мм |
| Власна вага | 1.5 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Вантажопідйомність, т | 4 |
| Гарантія | 3 місяца |
| Паковання | коробка |
| Власна вага, кг | 1,5 |
| Висота підійма max, см | 60 |
| Тип домкрата | пневматичний підкатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 410 ₴

