Повітряний домкрат підходить всім легкових автомобілів.
Принцип роботи – від вихлопної труби. Призначений для використання в екстремальних умовах, потрапляння авто в пісок, сніг, болото.
В комплекті:
подушка;
шланг;
2 килимки;
сумки для зберігання.
Килимки розміщуються між подушкою та авто та подушкою та дорогою, для запобігання проколювання виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Air Jack |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 460 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 727 ₴

