
Домкрат гідравл підк. 3т в коробці. min 85мм - max 455мм (T830018) 38кг, із низьким підкатом
6 999 ₴
- В наявності
- Код: DP-300038
+380 (93) 091-16-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат виконаний з високоякісного металу на сучасному обладнанні, має сертифікати відповідності стандартам ЄС і України. Відмінною рисою наших домкратів є наявність двошарового глянцевого покриття, яке надійно захищає виріб від корозії
Підкатний домкрат зручно використовувати в гаражі, найчастіше використовують на СТО.
- стійкість за рахунок більшої кількості точок опори
- посилена конструкція
- великий робочий циліндр збільшує запас потужності
- поворотний майданчик для зручності роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 455 мм |
| Власна вага | 38 кг |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴









