Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Складний туристичний ніж HENSTRONG має міцну конструкцію і стане надійним супутником для активних людей, які часто вирушають на природу. Ця модель буде відмінним помічником під час туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу та вдома.
Інструментарій: великий ніж, консервний ніж, ножиці, відкривалка, рибочистка, штопор, шило, пила, щілинний знімач, кільце для ключів, пилочка для нігтів, шкіряний пробійник, хрестоподібна викрутка, лопатка для чищення нігтів.
Матеріал: сталь нержавіюча 3Cr13, сталь 420J2
Вага: 92 г
Розмір у складеному вигляді: 93 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 160 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Матеріал | сталь нержавіюча 3Cr13, сталь 420J2 |
| Колір | Чорно-червоний |
| Комплектація | ніж |
| Кількість предметів | 14 предметів |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір у розкладеному вигляді | 160 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 93 мм |
| Пакування | коробка |
| Тип ножа | складний |
| Тип ножа | туристичний |
| Довжина клинка | 66 мм |
- Ціна: 492 ₴



