Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Складний туристичний ніж HENSTRONG має міцну конструкцію і стане надійним супутником для активних людей, які часто вирушають на природу. Ця модель буде відмінним помічником під час туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу та вдома. Оснащений Liner Lock, затискачем для ременя, мульти-перемикачем для швидкої зміни леза. До комплекту входить 5 змінних лез.
Матеріал: сталь нержавіюча 3Cr13
Вага: 134 г
Розмір у складеному вигляді: 115 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 195 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | сталь нержавіюча 3Cr13 |
| Колір | коричнево-сріблястий |
| Комплектація | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір у розкладеному вигляді | 195 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 115 мм |
| Пакування | коробка |
| Матеріал руків'я | дерево, титанове покриття |
| Тип ножа | складний |
| Тип ножа | туристичний |
| Довжина клинка | 80 мм |
- Ціна: 883 ₴



