Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Складний туристичний ніж HENSTRONG має міцну конструкцію і стане надійним супутником для активних людей, які часто вирушають на природу. Ця модель буде відмінним помічником під час туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу та вдома. Модель має систему Liner Lock. Також, до фукціоналу входить затискач для ременю, шпилька для великого пальця, стропоріз, склобій.
Матеріал: сталь нержавіюча 420
Вага: 218 г
Розмір у складеному вигляді: 125 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 218 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | сталь нержавіюча 420 |
| Колір | Чорно-червоний |
| Комплектація | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір у розкладеному вигляді | 218 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 125 мм |
| Пакування | коробка |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Тип ножа | складний |
| Тип ножа | туристичний |
| Довжина клинка | 95 мм |
- Ціна: 960 ₴



