Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Пакування | коробка |
| Ємність акумулятора | 13Аг |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Технічні характеристики шин | 10 х 2,50 |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Задні амортизатори | Да |
| Максимальна швидкість | 40км/г |
| Період зарядки | 6-8 годин |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вказівники поворотів | Да |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пробіг на одному заряді | 35-45 км |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Струм зарядки | 2 А |
| Дисплей | Да |
| Передня фара | Да |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дзеркала | Немає |
| Сигнал | Да |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Передні амортизатори | Да |
| Сигналізація | Немає |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Розмір переднього колеса | 10" |
| Ширина по керму | 550 мм |
| Висота по керму | 850-1200 мм |
| Розмір коліс | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 964 ₴










