Кардан 3/8" (50 мм, 60 г) (3200) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Квадрат | 3/8" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 50 мм |
| Тип | кардан |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴



