Подовжувач 1/2", 125мм, 180 г (4800-05) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,18 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір | 125 мм |
| Тип | Подовжувач |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴



