Переставні кліщі 16"(1891-16) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,19 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина: | 400 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 400 мм |
| Тип | кліщі |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,70 ₴

