
Домкрат гідравл телескоп 15т Короб. min 185 мм — max 350 мм (JX107S) 6 кг
1 499 ₴
- В наявності
- Код: DB-15002H
Iron Hand JX107S/ДБ-15002H - Домкрат гідравлічний
Гідравлічний домкрат Iron Hand JX107S/ДБ-15002H - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель JX107S/ДБ-15002H пляшкового типу, має максимальну вантажопідйомність 15тонн, що цілком достатньо для вантажного автомобіля чи автобуса. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 350мм і висота підхоплення 185мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи. Подовжена металева приводная ручка, складаний конструкції, передає посилення на нагнітає насос, де нагнітається робоча рідина, яка забезпечує плавний хід при здійсненні підйому і опускання вантажу. Конструкція домкрата представлена в формі пляшки, корпус якого виконаний з міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, для запобігання процесу корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою. Завдяки широкій опорній поверхні, домкрат досить стійкий і захищений від бокового ковзання.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 15тонн
• Хороша висота підйому 350мм, висота підхоплення 185мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мала посилення
• Висока надійність і стійкість конструкції
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Точність гальмування
• Тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 15000 кг |
| Висота підйому | 350 мм |
| Власна вага | 6 кг |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴




