При експлуатації автомобіля бувають ситуації із пробиттям шин, які потребують термінової заміни колеса. У таких ситуаціях домкрат є найбільш необхідним бортовим інструментом, який допоможе поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля або поточне технічне обслуговування. Механічний ромбовидний домкрат VITOL ДВ-1132Т/ST-113 гвинтового принципу дії, має максимальну вантажопідйомність 2 тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагами даного домкрата є значний робочий хід: висоту підйому 413мм, якої вистачає для заміни колеса та проведення огляду днища, та висоту підхоплення 120мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу. Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу, металева ручка для обертання гвинта має конструкцію, що складається. Домкрат має гумову підкладку для цілісності лакофарбового покриття та порога автомобіля. Велика опорна поверхня запобігає бічному ковзанню і забезпечує мінімальне вдавлювання в ґрунт. За рахунок невеликої ваги і простої конструкції легко експлуатується.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 2 тонни
• Хороша висота підйому 413мм, висота підхоплення 120мм
• Висока надійність та стійкість роботи
• Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
• Невелика вага 2,4 кг
• Тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 413 мм |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 949 ₴










