Електросамокат r803-во6, 6000W, 60V20Ah, колесо 11", 200 кг, 50-60 км, 65 км/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1300 мм |
| Потужність двигуна | 2 х 3000 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Паковання | Коробка |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Технічні характеристики шин | 90/65-6.5 |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Задні амортизатори | Да |
| Максимальна швидкість | 65км/г |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір коліс | 11" |
| Вказівники поворотів | Да |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Дисплей | Да |
| Передня фара | Да |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дзеркала | Немає |
| Сигнал | Да |
| Передні амортизатори | Да |
| Сигналізація | Да |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Розмір переднього колеса | 11" |
| Ширина по керму | 650 мм |
| Висота по керму | 1150-1320 мм |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Пробіг на одному заряді | до 50 км |
| Ток зарядки | 2 А |
| Гальма | дискові, механічні |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 град |
| Вага ВГХ | 50 |
| Довжина ВГХ | 1,34 |
| Ширина ВГХ | 0,32 |
| Висота ВГХ | 0,55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 500 ₴

