Alloid. Газовий пальник FG-7002, керамічне сопло 19 мм (FG-7002)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр сопла | 19 мм |
| Довжина пальника | 180 мм |
| Довжина сопла | 67 мм |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



