Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 20Аг |
| Гальмо | дискові, гідравлічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна швидкість | 45км/г |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальний кут підйому | 30 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 72В |
| Обертаючий момент | 95 Н·м |
| Пакування | металева рама/коробка |
| Період зарядки | 10-12 годин |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | 30-40 км |
| Струм зарядки | 2 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 484 ₴

