Електросамокат r803x - це надійний, швидкий і по-справжньому зручний персональний транспорт для прогулянок, поїздок на роботу або навчання. Він прекрасно пристосований для поїздок по міських вулицях, може розганятися до 25 км / год і здатний проїхати на одному заряді до 25 кілометрів. А складна конструкція дозволяє легко переносити самокат в руках і з зручністю зберігати вдома та в багажнику - місця він займе зовсім небагато.
Особливості:
• Мотор потужністю 300 Вт, вбудований в переднє колесо, дозволяє електросамокату розвивати швидкість до 25 км/год. Затори цьому спритному транспорту не страшні, тому на дорогу ви витратите набагато менше часу.
• Акумулятор ємністю 8.8AH дає самокату запас ходу 20-25км на одному заряді (в залежності від швидкості пересування, ваги райдера, температури повітря та рельєфу місцевості).
• Великі 8.5 дюймові пневматичні колеса допомагають їхати рівно і плавно, завдяки своїй м'якості допомагають уникнути тряски і вібрації. Що особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі.
• Заднє дискове гальмо швидко зупиняє електросамокат, роблячи гальмівний шлях максимально коротким
• Електросамокат оснащений дисковими гальмами, LED екраном, переднi та заднiм світлом. Має 2 рівня швидкостi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Дзеркала | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 25км/г |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Напруга акумулятора | 36В |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Пакування | коробка |
| Передні амортизатори | Немає |
| Передня фара | Да |
| Період зарядки | 6-8 годин |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Пробіг на одному заряді | 20-25 км |
| Розмір коліс | 8,5" |
| Розмір переднього колеса | 8,5" |
| Сигнал | Да |
| Сигналізація | Немає |
| Струм зарядки | 1,5 А |
| Технічні характеристики шин | 8,5"/2" |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
- Ціна: 50 054 ₴




