| Найменування | Електроскутер Citycoco 1500W, 60V12Ah |
| Модель | r804 |
| Двигун | 1500w |
| Максимальний підйом | 30 градусов |
| Максимальна швидкість | 45km/h |
| Батарея | 60v12ah |
| Пробіг на 1 заряді | 35-40km |
| Передня фара | + |
| Сигнал | + |
| Спідометр | - |
| Дзеркала | - |
| Передні амортизатори | - |
| Задні амортизатори | - |
| Задній стоп і габарит | - |
| Сигналізація | + |
| Одинарне сидіння | + |
| Подвійне сидіння | - |
| Заряджання | 2A |
| Час зарядки | 5-6h |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Розмір коліс | 225/55-8 |
| Розмір коробки | 186*38*80cm |
| Вага нетто/брутто | 65/80 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Висота по керму | 1150 мм |
| Гальмо | дискові, гідравлічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Довжина: | 1650 мм |
| Ємність акумулятора | 12Аг |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Немає |
| Дзеркала | Немає |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 45км/г |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | сталь |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Одинарне сидіння | Да |
| Пакування | коробка |
| Передні амортизатори | Немає |
| Передня фара | Немає |
| Період зарядки | 6-8 годин |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | 20-25 км |
| Розмір коліс | 8" |
| Розмір переднього колеса | 8" |
| Сигнал | Немає |
| Сигналізація | Да |
| Струм зарядки | 2 А |
| Технічні характеристики шин | 225/55-8" |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Вказівники поворотів | Немає |
| Ширина по керму | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 300 ₴






