Переставні кліщі 12"(1891-12) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Hans |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина: | 315 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 300 мм |
| Тип | кліщі |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴

