Універсальний інструмент від бренду HENSTRONG, який спеціалізується на виробництві багатофункціональних інструментів з металу протягом 34 років.
Будівельний ніж HENSTRONG відмінно справляється з різанням ковроліну, гіпсокартону, монтажної піни, скотчу, плівки, паперу і інших матеріалів. Він стане ідеальним помічником на будівництві, в складах, в магазинах, а також в побуті. У комплекті поставляється 5 запасних змінних лез.
Матеріал: сталь ChromeVanadium
Вага: 218 г
Розмір у складеному вигляді: 115 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 195 мм
Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Більше мультитулів у вкладці "Ножі та мультитул"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | ніж, 5 лез |
| Кількість предметів | 6 предметів |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір у розкладеному вигляді | 195 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 115 мм |
| Пакування | коробка |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь, гумові вставки |
| Тип ножа | складний |
| Тип ножа | будівельний |
| Довжина клинка | 65 мм |
- Ціна: 309 ₴



