
Домкрат гідравл підк. 2т валіза. min 135мм - max 340мм( T820050RS) пов.ручка
2 399 ₴
- В наявності
- Код: DP-135340K
Домкрат гідравл підк. 2т валіза. min 135мм - max 340мм( T820050RS) пов.ручка
Про виробника
У переліку інструментів, без яких неможливий ремонт автомобіля, особливе місце посідає домкрат. Він дозволяє не лише здійснити заміну колеса, а й допомогти у ремонтних роботах: як у гаражі, так і на вулиці. Українська компанія ТОВ "Вітол" представляє домкрати бренду Vitol, які стануть вашими помічниками у разі поломки вашого "залізного друга".
У лінійці домкратів бренду "Вітол" є варіанти для будь-якого класу авто. Основні характеристики цих домкратів: зручні та надійні в роботі, компактні та легкі, виготовлені з металу за стандартами ЄС та України.
На домкрати Vitol наноситься у два шари глянсове покриття для додаткового захисту від корозії. З ними ви легко та без зусиль підніміть автомобіль на потрібну висоту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 340 мм |
| Власна вага | 8.8 кг |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 399 ₴




